ART / Oil paintings / Oil painting 14931017
nr 1493 1017
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature, 19th century. Olja på plåtpannå, 21x29 cm, outer dimensions including frame: 34x43 cm,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal. Olja på plåtpannå, 21x29 cm, yttermått inklusive ram: 34x43 cm
2000
SEK 1500
Monday September 26 2022
at 19:11:44
26/9 19:06:44
- Klassiska
Sep 26
Klassiska
Read more about Klassiska